Připojení smartphonu k počítači se systémem iOS pro hry v brýlích virtuální reality

Goto down

Připojení smartphonu k počítači se systémem iOS pro hry v brýlích virtuální reality

Příspěvek pro Peter Kovac za Sun May 15, 2016 10:07 am

Tato metoda je vhodná pouze pro majitele chytrých telefonů založených na operačním systému iOS!

Budete potřebovat:
- Brýle virtuální reality
- Smartphone založený na operačním systému Android
- USB kabel od telefonu (pro PC)
- Aplikaci Intugame VR pro přenos videa z počítače do smartphonu, stejně jako pro přenos sledování pohybů ze smartphonu do počítače
- Jakoukoliv nainstalovanou na počítači hru (např. GTA5, Half Life, Minecraft)

1. Nainstalujte na smartphone aplikaci Intugame VR z Apple Store. Tato aplikace je nezbytná pro přenos videa v reálném čase z počítače do smartphonu, jakož i pro předávání údajů gyroskopu (o pohybu smartphonu) na PC.
2. Po instalaci aplikace na smartphone nastavte program Intugame VR na počítači (www.intugame.com). Musíte vybrat verzi, která je vhodná pro váš operační systém.
3. Připojte telefon k počítači pro další přenos videa z počítače do telefonu. Intugame VR podporuje dva možné režimy připojení – přes Wi-Fi nebo pomocí USB kabelu. Doporučujeme vám využít připojení přes USB kabel, protože při připojení přes Wi-Fi zobrazení se může zpožďovat. Spusťte Intugame VR na počítači, nastavte jej (jak je uvedeno níže) a klikněte na tlačítko Save.4. Poté spusťte na smartphonu aplikaci Intugame VR, klikněte na tlačítko Play a uvidíte, že se obraz přenáší z počítače do telefonu, přitom pohyby smartphonu nyní ovládají kurzor myši. Program přenáší obraz z libovolné aplikace běžící v režimu okna.
POZOR! Zobrazení při výstupu z počítače do telefonu bude bifurkační, což znamená, že obraz z PC nebude zabírat celou obrazovku na smartphonu, ale jen polovinu. Polovina obrazovky smartphone je čtverec, respektive širokoúhlý obraz z počítače bude komprimován do šířky, aby se vešel do čtverce. Tento problém může být vyřešen již ve hře změnou na rozlišení přiblížené k čtverci (například 1280 x 1024).
7. Spusťte hru, v nastaveních vyberte "Režim okna" a zvolte rozlišení obrazovky1024 x 768. A užijte si hru!P.S. Pro zlepšení kvality obrazu mohou být také použity speciální 3D ovladač TriDef, pomocí tohoto ovladače můžete spustit hru na vašem PC ihned v režimu SBS (děleného obrazu) s funkcí 3D efektu hloubky.

Peter Kovac

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 04. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru